شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦
پیوندها

اخبار مهم
 • جلسه رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل با اعضای پژوهشی تازه های زیست شناسی سلولی و مولکولی کشور
  جلسه رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل با اعضای پژوهشی کنفرانس ملی تازه های زیست شناسی سلولی و مولکولی کشور با محوریت بررسی ابعاد مختلف این علم برگزار شد.

 • گزارش تصویری از بازدید حجت الاسلام و المسلمین دکتر مدبر از مجتمع شاهد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل
  به گزارش روابط عمومی نهاد رهبری، حجت الاسلام والمسلمین دکتر مدبر برای بررسی امکانات و پتانسیل های موجود در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل از مجتمع شاهد این دانشگاه بازدید به عمل آوردند.

 • کتاب خاطرات رزمندگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل از دفاع مقدس نوشته می شود
  رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد استان اردبیل، گفت: با مشارکت رزمندگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل، به زودی کتابی تحت عنوان خاطرات رزمندگان نوشته خواهد شد.

 • رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری گفت: آینده کشور در دست دانشجویان و طالبان علم است
  به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد استان اردبیل، حجت السلام ولمسلمین دکتر سیف اله مدبر در همایش دانشجویان ورودی جدید، اظهار کرد: برخلاف دوران مدرسه، در دانشگاه دانشجویان باید به دنبال علم و ارزش ها باشد.

 • تجمع دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در اعتراض به یاوه گویی و توهین رییس جمهور آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران
  به گزارش روابط عمومی نهاد رهبری تجمع اعتراض آمیز اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل نسبت به سخنان توهین آمیز رییس جمهور آمریکا در محوطه دانشگاه مقابل مسجد دانشگاه برگزار شد

 


  چاپ        ارسال به دوست

سلسه نشست های صمیمی کارکنان نهاد رهبری

نشست صمیمی مسئول نهاد با کارکنان نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل

به گزارش روابط عمومی نهاد رهبری، جلسه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل با کارکنان نهاد درباره برنامه های آتی نهاد برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر مدبر با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) به موضوعی اخلاقی در حوزه روابط بین افراد پرداختند و بیان داشتند که مطرح کردن هر شنیده بدون تحقیق و بررسی گناه است.

 

ایشان اضافه کردند که نهاد جایگاه مقدسی در دانشگاه دارد و لذا عمل به این حدیث گرانقدر در این مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار است.


مسئول نهاد رهبری دانشگاه با تاکید بر اینکه کار فرهنگی باید با عشق و علاقه انجام شود ادامه دادند کارکنان نهاد باید در امر رسیدگی به امور دانشجویان و همچنین برخورد شایسته با ارباب رجوع سرآمد همه باشند و در هر زمان نسبت به مهندسی فکری برنامه های مورد نیاز تلاش و به صورت جمعی و مشورتی در رفع مسائل و مشکلات با همدلی و همزبانی دینی و اسلامی و دانشگاهی گام بردارند.

 

دکتر مدبر در ادامه جلسه به تغییرات در سطح دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کردند و اظهار داشتند که این تغییرات در راستای الگو شدن دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه های مختلف و به خصوص در زمینه فرهنگی، طبق منویات مقام معظم رهبری می باشد و هم چنین اسلامی سازی دانشگاه فقط رعایت شکل ظاهری افراد نیست بلکه توجه به مسائل اسلامی در قسمت های مختلف می تواند کارساز باشد.


ایشان در پایان سخنان خود به اهمیت تفکر اشاره کردند گفتند: تفکر قبل از عمل مهم تر از انجام مستمر یک عمل است و انسان باید هر روز زمانی را برای تفکر تخصیص دهد.

در پایان جلسه کارکنان نهاد به ارائه گزارش و بیان نقطه نظرات خود در زمینه برنامه های آینده نهاد پرداختند.


١٦:٢٤ - دوشنبه ١٧ مهر ١٣٩٦    /    عدد : ٥٢٨٤٨٥    /    تعداد نمایش : ٥٦


امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

کانال تلگرام
اوقات شرعی
مطالب مرتبط
نشریات
access deny [54]

اطلاع رسانی
خدمات نشریات همراه با نهاد
> اخبار > پرسمان > نشریه ریحانه > اساسنامه
> اطلاعیه > عمره > نشریه جرعه نور > درباره ما
> گزارش تصویری > جشنواره ها و همایش ها > نشریه اساتید > تماس با ما
> رویداد دانشگاه > ازدواج دانشجویی > ویژه نامه > پرسش های متداول